Капсульний гардероб- шо це і з чим його їсти?

Капсульний гардероб– це частина гардеробу, яка складається з 20-30 речей, які легко між собою комбінуються. Ти можеш створити сезонну капсулу чи офісну капсулу. Для цього потрібно ретельно пропланувати список порібних речей, вибрати з того, що вже є  і закупити речей, що бракує. Тоді скласти з них образи.

Головне завдання капсули: спростити твоє життя! Бо ти працюватимеш в межах певного переліку речей, завжди матимеш готові образи. І не будеш ламати голову, що одягнути. Це вбереже тебе від імпульсивних покупок. До шопінгу будеш підходити відповідально. Уяви, що капсульний гардеро- це пазл, який потрібно скласти. Це справді захоплююче.

Пропоную розглянути капсульний гардероб для юної леді.

Їй 20.
Яскрава зовнішність, холодний кольоротип, тип фігури прямокутник.

Вона веде активний спосіб життя.
Потреби в одязі: університет, кави з коліжанками, кіно.
Хобі: кіноматограф, сучасне мистецтво, мода, подорожі.
Любить яскраві кольори, цікаві фактури та комфорт.
НЕ любить офіційний стиль, вульгарність та високі підбори.
НЕ боїться виділяти з натовпу.

 

Впізнали себе? Якщо так, тоді черпайте натхнення для свої зимової капсули.

 

Ми вибрали 20 речей. Розділили на 3 категорії.
BASIC-базовий,8 речей. Речі простоuj крою, нейтральних відтінків, звичних силуетів. Вони комбінуются з усіма речима з капсули.

MID-RANGE-середній діапазон,7 речей. Речі складніші, ніж категорія базових. Але комбінуються також достатньо легко.

SIGNATURE ITEMS-  тренди, акценти, 5 речей. Суперскладні в користуванні речі. Часто це тренди, які потрібно вкраплювати в гардероб дуже обережно. Максимум 2 речі з цієї категорії в одному образі.

 

Починаємо працювати з рожевою шубкою з штучного хутра. Кольорове хутро- неймовірний тренд цього сезону. “Низ” підбираємо максимально простий, так як шубка вкорочена і потрібно щоб “низ” був нейтральний по кольору.  Класичні mom джинси,чорні skinni джинси, джинсова спідниця-трапеція- ідеальні варіанти. “Верх” під шубку можна одягнути яскравий.
Також зверніть увагу, що ботфорти можна брати поверх skinny джинсів.
І підбираєм нейтральні чорні сумки.

 

Грубі чоботи вишневого кольору також достатньо універсальні- і під джинси, і під чорну шкіряну спідницю.
1 варіант- єдиний яскравий акцент у вигляді рожевої сумки з написами.
2 варіант-ацентом є кепка. Шарф в клітинку ідеально гармонією з кольором чобіт.
3 варіант-поєднумо принтований светрик з такого ж кольору сумкою.

 

В центрі уваги цих двох образів-голубий яскравий светр.

 

Знову переконуємося в тому, що чорна дублянка ідеально вписується у всі образи. Масивні грубі чоботи вишневого кольору-зручне взуття, яке додає кожному образу рокерсього шику.

 

В’язане плаття молочного кольору можна носити із ботфортами, і з грубими чобітками. Верхній одяг- улюблена чорна дублянка. Шубку не рекомендую підбирати, так як в’язана спідниця буде незрозуміло “вилізати” з-під короткої рожевої шубки. Плюс в подовженій дублянці буде тепліше.

 

Прості кежуальні образи для університету.

 

І вишенька на торті цього капслуьного гардеробу-лакована червона спідниця. Цікава фатура перетягує абсолютно всю увагу на себе. Не рекомендую одягати з короткою рожевою шубкою. Це буде too much. Білий чи бежевий джемпер-ідеальний “спокійний низ”. Масивні грубі чобітки. Нейтральна сумка. І нам вдалося уникнути вульгарності.

От бачите, як легко творити в межах 20 речей гардеробу. Головне врахувати зовнішність, вік, потреби в одязі, вподобання, модні табу. І тоді творіть свою картину капсульного гардеробу. 

Share Button

Почитайте ще це:

Comments

comments