Давайте визнаємо правду: практично кожна дівчина і жінка, неважливо носить вона розмір XS, M чи XL, хотіла б виглядати стрункою. Я вважаю, що абсолютна кожна фігура красива. Тільки потрібно вміти цю красу подати. Існують правила для різних типів фігури, але сьогодні хочу дати 8 універсальних порад, які допоможуть візуально скинути декілька набридлих кілограмчиків.

#1

Мода циклічна. Тому знову зустрічайте кльош. І я особисто дуже рада такому поверненню. Вибирайте штани-кльош з високою талією і також підберіть підбори, Примітка: штанка повинна закінчуватися не вище, ніж 2 см над взуттям. Таким чином. ви приховуюте каблуки і робите свої ноги нереально довгими і стрункими.

#2

Що може краще видовжити ваш силует, як не вертикальні полоси? Памятайте: горизонтальні будуть видовжувати вас в ширину, а вертильні-в довжину і робити вас вищою. Тому які полоси оберете ви?
Чим крупніший силует, тим грубші полоси потрібно обирати. На пишних формах багато дрібних полосок будуть дивитися непропорційно. І, до речі, те ж саме правило з аксесуарами. Дбайте про пропорції.

#3

Розстібнутий жилет, пальто чи кардиган- це ще дві вертикальні полоси. А ми знаємо, що вертикальні полоси роблять з нашою фігурою:) Можете погратися з контрасністю: підібрати чорний і білий колір. Наше око буде це сприймати як оптичну ілюзію. І це буде вам на руку.

#4

Ще одна оптична ілюзія: контрасті вставки по бокам в приталених силуетах платтях. Найстильніші варіанти-чорні з білим. Наприклад, якщо плаття біле, то чорний колір ніби “з’їдає” все лишнє. Так само працює і з іншими кольорами. Просто геній придумав такий фасон.

Підібрала ще декілька варіантів плаття з оптичною ілюзією. Просто задуривши око, ми зможумо витягнути силует, забрати лишні кг і зменшити талію. 1 варіант(зліва направо) лінії направлені збоку до центру-таким чином зменшуючи талію. 2 варіант-горизонтальні полоси протирічять боковим вертикальним вставкам. Такі контрасти також підкреслюють талію. 3 варіант- біла контрастна вертикальна полоса виграшно видовжує силует. Побавтеся з такими ілюзіями-це може бути весело. Але будьте акуратні, бо неправильно підібрані оптичні ілюзії можуть зіграти з вами злий жарт- додати лишні кг.

#5

Розрізи на спідниці-це дуже сексуально. Боковий розріз може підкресилити довжину ваших ніг. Обирайте максі, міні чи довжину до коліна. Можете навіть поексперементувати з фактурами.

Ще один класний варіант- спідниці чи плаття з запахом. Приголос на другий склад, якщо що:)

#6

Пропоную поборотися з стереотипом. Оверсайз не добавляє лишні кілограми, а може зробити вас стрункою і підкреслити вашу худобу. Бо в гру також входять контрасти. Але є декілька правил: великий светр повинен відркивати ваші акуратні частини тіла. Вибирайте варіант без хомута та відкрийте ключиці, закасайте рукава та відкрийте ваші тонкі кисті рук. З джинсами бойфрендами та ж справа. І якщо у вас об’ємний верх-підберіть приталений низ, або навпаки. Це золоте правило!

#7

Total look- це завжди хороша ідея. І крім того, що це стильно і ефектно-це також може візуально видовжувати ваш силует.

#8

Останній лайфхак- коректуюча білизна. Якщо з’їдені шаколадні мафіни зрадливо відбиваються на вашому пресі- просто спробуйте підібрати правильну білизну. Це хитро, але дієво. Якщо одягнете суперприталене плаття, воно може невиграшно подавати вашу фігуру і додавати лишні кілограми. а кому це потрібно? Правильно, нікому.  А ще спробуйте тріко. Воно також може скоректувати проблемну зону пресу.

Share Button

Почитайте ще це:

Comments

comments