Ваша шафа заповнена вщент, а ви досі боретеся з проблемою “не маю що одягнути”? Хочеться думати, що це є особливістю примхливої жіночої натури, але це просто неправильний підхід до будування гардеробу. Наскуповуємо речей, а потім складаємо в шафі. Принцип “щоб було з чого вибирати”, насправді, не діє. 

Як спростити собі життя? 

Закликаю вас побудувати гардероб, який буде працювати на вас. Потрібно просто побудувати стратегію щодо його побудови. Насправді треба докласти трішки зусиль, але це того варте. Ви суттєво полегшете собі життя.

Сварите свій гардероб за те, що нема що одягнути зранку на роботу. Рожева блуза взагалі ні до чого не пасує. А ця спідниця-олівчик жахливо на вас сидить. То ж як правильно скласти стосунки з вашим одягом? Як зробити так, щоб ваш гардероб був вашим другом і ви без непорозумінь співіснували?

Спробуйте керуватися 7 основними принципами у стосунках з вашим гардероб І ви подружитеся:)

як побудувати ідеальний гардероб

Давайте поговоримо про кожен принцип детальніше.

1.Вибірковість

Залиште місце лише для тих речей, які вам підходять на всі 100%

Зробіть ревізію вашого гардеробу. Речі, які

  • не по  розміру
  • давно не актуальні
  • які ніколи більше не одягнуться
  • незручні вам
  • в поганому стані(закудлатилися, з дефектами) 

Подаруйте подрузі, здайте на благочинність, продайте чи просто викиньте. Залишіть лише ті, які вам підходять, подобаються, в який ви відчуваєте себе комфортно і впевнено.

2. Якість над кількістю

Краще декілька якісних речей, ніж багато речей на сезон

З увагою та повагою ставтеся до свого гардеробу. Купляйте речі, які достойні вашого гардеробу. Звертайте свою увагу на крій, колір, тканини. На те, як вони сіли на вас. Один мякий кашеміровий светр завжди краще, ніж пять котонових кофтинок.

як побудувати ідеальний гардероб

3. Функціональність

Комфорт понад усе. В одязі ви повинні з легкістю бігати, стрибати і танцювати

Джинси повинні не сковувати ваш рухи, кашеміровий светр гріти, взуття не натирати, сумка не надавлювати на плечі. Все справді просто. Одяг повинен виконувати свої функції. Навіть в платті та підборах на особливу подію, ви в першу чергу повинні подбати про комфорт. Марафон ви так не пробіжите, але відчуття що вам зручно- додасть вам впевненості та дозволить насолодитися вечером сповна.

як побудувати ідеальний гардероб

4. Стиль над модою

Вибирайте лише ті тренди, які не суперечать вашому власному стилю

Персональний стиль- це відображення вашого “Я”. То ж не варто робити маску. Одягайте лише те, що не суперечить вашим внутрішнім відчуттям.

Експерементуйте, “пограйтеся” з вашими образами. А трендами просто надихайтеся. Але фільтруйте їх добряче. Памятайте, тренди повинні підорятися вашому персональному стилю. Стиль над модою!

як побудувати ідеальний гардероб

5. Універсальність

Речі легко поєднуються між собою, для кожної речі можна обрати мінімум 2 комплекти

Створіть хорошу базу з ключових речей. З базових речей, яких повинно бути мінімум 70%  всього гардеробу. Крім того, речі повинні гармоніювати між собою по кольорам, фактурам і стилевим сім’ям. Гру на контрастах ніхто не відміняв, але ці ходи теж повинні бути продумані.

ВАШ ГАРДЕРОБ ПОВИНЕН БУТИ БІЛЬШИМ, НІЖ СУМА ЙОГО ЧАСТИН. Тобто з одними білими кедами можна одягнути і вечірній total black, і повсякденний total white, і офісний лук з жакетом. А клатч підходить не тільки вечірньому максі-платті, а й пасує до  повсякденних образів з маленьким білим платтям, і, навіть, до джинсів з базовою футболкою. Тобто, обирайте речі які легко комплектуються, які є універсальними!

як побудувати ідеальний гардероб

6. Актуальність

Будьте на хвилі, відчувайте час

Стиль-король. Він над модою. Тренди йому підкоряються. Але стиль повинен дружити з часом.  З ніг до голови одягнути в 50-ті- погана ідея. Є ризик виглядати як тутешня божевільна. Вінтажні речі потрібно адаптовувати. Вінтажну сумочку в стилі 20-тих краще подайте з базовим однотонним платтям-сумочка буде в центрі уваги. Шукайте розумні вирішення як подати такі речі з іншого століття.

як побудувати ідеальний гардероб

7. Розвиток

Розширюйте свою модну зону комфорту

Стиль неможливо знайти один на все життя. Він повинен еволюціонувати, розвиватися. Бо якщо він стоїть на місці, то він автоматично йде назад, бо все в цьому світі розвивається. Шукайте неочікувані вирішення для ваших речей, спробуйте речі, які не ваш стиль, спробуйте раз-  і можливо це буде любов на все життя. Виходьте з своєю модної зони комфорту. Шлях пошуку свого стилю такий захопливий!

Share Button

Почитайте ще це:

Comments

comments