The Coat

Катя Сільченко-українська Міучія Прада: принти, пір’я, фактури. Вона так добре відчуває колір. Навіть коли складала цей колаж, я просто вибрала улюблені образи з колекції, і мені навіть не прийшлося підбирати відтінки, все склалося ідеально.

Філософія бренду The Coat на початку створення була така: внести колір у гардероби дівчат. Цей принцип працює і зараз. Аж хочеться відійти від звичної чорно-білої гами і погратися з кольором. А любов до кольору, до речі, від бальних танців. Саме тоді Катя майструвала собі чудернацькі плаття для запальної самби.

У колекції осінь-зима The Coat SK 2018/19 головна тема- 90ті. Тоді панувала сірість і біднота у життях звичайних людей, але на естраді царював гламур. Звідти- портрети зірок на білих футболках, гламурний мейк, широкі плечі, поясні сумки. 
На подіумі грали «Блестящіє». Пам’ятаєте, вони співали «А я все летала…» Ох та цикліність моди,  ми прям на собі відчуваємо як все улюблене з дитинства знову до нас повернулося.

А взагалі Катя чудово відчуває тенденції в світі моди: ботильйони-носки, бананки, пір’я, лакована шкіра,корсети, power-dressing. Але це справді ДНК бренду. Дизайнерка робила це до того, як це стало мейнстрімом. Трендсетерам це точно прийдеться до смаку.

ОХ, і мені хочеться скупити півколекції.

LAKE studio

LAKE studio – цей дует вносить в гардероби дівчат мінімалізм, а в серця- любов до природи♥️

Дует з двох дівчат- Олесі Кононової і Анастасії Рябоконь творить інтелектуальну моду. Думка, що жінка в сукні-міді з високим горлом може притягувати погляди- це круто. Це істинна жіночність і сексуальність. І я двома руками за таку приховану сексуальність.

Бренд пережив свою реінкарнацію: змінився один учасник дуету і навіть назвали бренд по-іншому.  Але ДНК бренду не змінилося: приглушені кольори, однотонні речі, інколи з флористичними мотивами і вишивою👌🏼Мінімалізм, розбавлений складним кроєм та геометрією.

Цього разу дівчата працювали з художником Олегом Грищенко. Бренд і художника об’єднала любов до природи. Ох як я люблю це поєднанняя: мода+мистецтво=♥️

Колекція fall/winter 2018/19

🖤Матеріали: жаккард, шовк, кашемір, шерсть.
🖤Кольори: природні відтінки землі, листя і кори дерева,води.
🖤Деталі: тоненькі шарфи, рукавиці зі шкіри, котарсного кольору підкладка воланів, драпіурвання та мюлі kitten heels.

Виважені, інтелекутальні, незважаючи на тренди, впевнено LAKE STUDIO поширюють свою естетику і закохують дівчат у свої вироби.

Share Button

Почитайте ще це:

Comments

comments