Шукаєте фільм щоб передивитися холодним осіннім вечером? Вам бракує кольорів, нових вражень та натхнення? Тоді сміливо обирайте один із 14 запропонованих мною фільмів. Це мої улюбленики. Рада поділитися ними з вами:)  Багато з них відтворюють минулі роки: 20-ті, 50-ті чи 90-ті. Тому ви можете надихнутися на нові неочіувані образи.

Але не лише картинка гарна. Сюжет, акторська гра, операторська робота – все на висоті. Заварюйте чай, беріть рідну людину і отримуйте задоволенння від перегляду якогось з фільмів разом.

 

#1 Зізнання шопоголіка | Confessions of a Shopaholic (2009)

Хто ще не знайомий з цією крейзі жіночкою? Надзвичайно яскравий фільм. Багато-багато кольорового і стильного одягу. Там і про те, як досягати висот на роботі, і про те, як йти за своєю мрією. Про знайому всі дівчатам проблему- як перестати все скупляти. Класика жанру.

 

#2 МИ. Віримо у кохання | W.E. (2011)

Якщо вам цікаво, які фільми може зняти поп-діва Мадонна, то перегляньте цей фільм. Я, як не особливий прихильник її музичної творчості, можу сміливо заявити, що фільми вона знімає класно. Ненудна інтерпретація історії королівської сім’ї. Переплетіння двох історій-сучасного і минулого. А саундтреки! Яка ж там підібрана музика.

 

#3 Амелі Le Fabuleux destin d’Amélie Poulain (2001)

Французька казка по-сучасному. Від головної героїні неможливо відірвати очей. Вона прекрасна у всіх свої дивацтвах. Фільм дивиться просто на одному диханні. Якшо вам холодно і плед більше не гріє, просто насолодіться цією теплотою.

 

#4 Виховання почуттів | An Education (2008)

Естетичний посібник для юних леді. Фільм пропахнений Британією, сентиментальністю і стилем 60-тих. Плюс нереальний музичний ряд. 

 

#5 Готель «Гранд Будапешт» | The Grand Budapest Hotel (2014)

Весь фільм сиділа і дивувалася. Як Уес Андерсон розвинув свою фантазію аж так? Казково і повітряно. В цьому фільмі стильне абсолютно ВСЕ. Коробочки капкейків, апартаменти готелю і навіть в’язниця.  Хочете, щоб фільм вас здивував?

 

#6 Великий Гетсбі | The Great Gatsby (2013)

Ну не могла я не згадати про красавчика Лео в кінокартині База Лурмана. Шик 20-тих, скажені танці і ритмічний джаз. А костюми! Prada стилізувала  просто на 10 з 10!

 

#7 Дубровський (2014)

Не очікували побачити в цьому переліку російського фільму? Це фільм-знахідка. Драма у найкращому своєму прояві. Сильно і глибоко. Плюс словянський колорит, який поданий справді стильно. Ще такого не бачила. 

 

#8  Талановитий містер Ріплі | The Talented Mr. Ripley (1999)

Дуже класно закручений сюжет. Пейзажі Італії, харихматичні красені-актори і стилістика 90-тих- це коктейль, який вам смакуватиме. І післясмак залишається надовго.

 

#9 Посмішка Мони Лізи | Mona Lisa Smile (1986)

Якщо ви з подругою шукаєте собі фільм, то цей фільм для вас. Багато жіночих ролей. Кожна з них може чогось навчити. І чарівна Джулія Робертс у такій неочікуваній ролі.

 

#10 Міс Петтігрю живе одним днем | Miss Pettigrew Lives for a Day (2008)

Хочете вдосталь посміятися? Легка і приємна історія – відомий всім сюжет з перевтіленнями. Суперхарисматична героїня Емі Адамс просто заряджає своїм позитивом там життєрадісністю.

 

#11 Турист | The Tourist (2010)

У всіх на слуху розлучення відомої Бранджеліни. Давайте краще згадаємо нашумівший “Турист” Анджеліни Джолі. Фільм водить нас шикарною Венецію у чудовій команії Джолі і Деппа. І ви добре собі поламаєте голову, як вони так закрутили сюжет.

 

#12 Я початок / I Origins (2014)

Це мій абслютний фаворит. Це фільм, після якого я “відходила” ще пару днів. Просто рій думок після нього. Дуже глибоко. І ще до того, він стильний і з надзвичайної краси актрисою – Астрід Берже-Фрісбі.

 

#13 Самотній чоловік | A Single Man (2009)

Досить пікантна тема там піднімається. А ще, цей фільм знімав дизайнер- Том Форд. Це ідеальна формула для мене – “дизайнер + фільм = суперстильна кінокартина”.

 

#14 Друзі | Friends (1994-2004)

Наостанок, улюблена класика. “Друзі”- це невмируща любов. І ще, там можна підгледіти образи 90-тих, які зараз переживають свою реінкарнацію.

Share Button

Почитайте ще це:

Comments

comments