Якщо ми хочете побудувати свій збалансований гардероб, вам і до заняття шопінгом потрібно віднестися відповідально. Щоб не скуповувати все підряд, і не стикнутися знову з проблемою “нема що одягнути“, скористайтеся правилом шопінгу 80/20.

Що це означає?

 

Аж 80% гардеробу витрачайте на речі з базового гардеробу: фундаментальні речі вашого гардеробу, кежуальні речі та одяг для роботи чи навчання. Перед шопінгом добре перегляньте вміст шафи, випишіть те, що варто купити в першу чергу. Я вас запевняю, що це будуть прості лаконічні речі. Їхня відсутніть добряче крутить вам голову і створює масу проблем. Заповніть прогалини вашого гардеробу. І не жалійте часу для пошуку ідеального кольору, матеріалу та ціни.

Лише 20% дозволяємо собі витрачати на сейлах за знижками. Побалуйте себе трішки трендовими односезонними речима. Якщо хочеться, то з всього запропонованого виберіть 1-2 речі, і купіть їх. Ми ж дівчатка, маємо інколи піддатися поривам та власним відчуттям. Але лише п’ята частина всього бюджету витрачається на такі імпульсивні покупки.

Підходьте до шопінгу з здоровим глуздом. Це просте правило зекономить купу ваших грошей, часу та нервів. Користайтеся:)

 

Share Button

Почитайте ще це:

Comments

comments