Ви уявялєте, насткільки я чутлива людина, що вспакувала пару раз, читаючи книжку про бренд Гуччі.
Все тому, що стиль написання- художній, в центрі-люди і їх кохання, а не бренд, а історії РЕАЛЬНІ.

Засновник-Гуччіо Гуччі. Починав з роботи носильника валіз для вельможів лондонському готелі Савой. Знав би він, що Савой буде місцем проведення гучних вечірок сімейства Гуччі.

Сам там він піддивився, що потрібно багатим. І на рідній землі- в Італії, в Флоренції заснував преміальний бренд «дім Гуччі». Це був 1921 рік. Саквояжі, сумки та валізи та товари ддя жокеїв-основні продукти. Ви ж помічали детальки Horsebit на класичних лоуферах Гуччі чи зелено-червону полоску web-натхнення бралося саме з кінної тематики.

Альдо Гуччі- один з синів Гучіо, який своїми амбіціями, чіткістю та підприємницьким хистом зумів переконати батька, що потрібно йти на ризик і пора розширювати географію. Рим, Америка, Франція, Англія, Японія-Гуччі збирали прихильників по всьому світу.

Саме Альдо зробив цей бренд таким потужним. Він- рушій прогресу.
Саме від імені його позашлюбної доньки Патриції Гуччі ведеться розповідь в книжці.
Службовий роман, Альдо- майже 50, Бруні- 19. Він- голова компанії, вона консультатнт в магазині. Їхній роман був складним. Альдо був одруженим, а законом в Італії були заборонені розлучення. Та й пляма на репутації Альдо могла зіграти злий жарт і зруйнувати всю компанію.

Поки компанія створювала новинки, історія Бруни та Альдо продовжувалася. Морееее чуттєвих листів, які таки підкорили серце Бруни. І, не зважаючи на всі перепони,  вони віддалися почуттям.

Ніхто не знав про ці стосунки. Все під грифом «секретно». Коли дійшло до того, що про це взнав брат Бруни, він жортоко побив її з таку «негідну» поведінку. Багато нервових зривів Бруни. Потім -вагітність Бруни. В Італії вони залишатися не могли- тому переїзд  з рідного Риму в холодний Лондон. Безліч переїздів, побачення з Альдо пару днів в місяць- через його вічні відрядження по всьому світу.

 

Найпопулярніші речі від бренду Гуччі
-Bamboo Bag з бамбуковою ручкою
-шовкові хустки Flora, які полюбила Грейс Келлі
-Jackie O Gucci- улюблена сумка Джеккі Кенеді
-парфуми та колекції одягу.

А потім як справжня темперамента італійська сім’я- сварки та боротьба за владу.Уявіть, почутття людини, яка з 14 років доставляла сумки бренду батька по Флоренції на велосипеді, а потім протягом всього життя будувала справжню імперію. В свої 80, Альдо повинен був провести рік в в’язниці. Через неуплату податків. Але як ми розуміємо, все для того, щоб сини скинули батька з «трону».

Момент в в’язниці перед вироком-моє серце просто стискалося. Скандал на весь модний світ та сором. Повна безвихідь і розчарування.
Потім остання спроба повернутися в компанію. Невдала спроба. Смерть Альдо та кінець епохи. А потім криза бренду.

Після кризи їм вдалося відновити роботу. Але ніхто з членів сім’ї Гуччі не належав до компанії.
Gucci стали чатсиною великого конгломерату Kering.
Зараз креативним директором бренду є Алессандро Мікеле. Але його діяльність і переворот у діяльності бренду заслуговує окремого поста;)

Share Button

Почитайте ще це:

Comments

comments