Аксесуари до волосся- простий спосіб додати шику та стилю до найпростіших мінімалістичних луків. Я підібрала різні варіанти аксесуарів щоб надихнути вас. І перестаньте носити просто розпущене волосся чи кінський хвіст! Так робити просто гріх-як ж багато різних варіантів прикрас на різний смак. Мінімалістичні кільця для офісного образу, обруч в стилі Блер Уолдорф, чи з камінчиками, ніби позичені в семилітньої сестри. Приділіть увагу вашому волоссю і прикупіть щось йому. Поексперементуйте з зачісками. Бо скоро зима всіх дружно  заставить одягнути шапки на голову і буде вже не до того;)

#заколки

Вибирайте варіанти без дешевих блискіток та стразів. Просто заколіть таку заколку збоку. Такий аксесуар  додасть вам інфантильності та кокетливості.

аксесуари до волосся тренд фото
аксесуари до волосся тренд фото

#квітивволоссі

Стань героїнею пісні Андрія Хливнюка і зроби так щоб твоїм волосся грався вітер, що віяв. Квіти- це особлива романтика. Але давайте вже відпустимо ці вінки з Вернісажу. Ця хвиля патріотизму, всіх нас захопила, але це стало мейнстрімом. Тому обирайте металеві ікебани на голову. З камінням. Для урочистих подій, наприклад. Це виглядає справді вишукано.

аксесуари до волосся тренд фото

#обруч

Обережно! Старомодньо вважається носіння обруча, який загортає все волосся дозаду. Використовується дівчатами, ніби як для зручності. Я ж пропоную придивитися до обручів, які виконують лише естетичну функцію. З блискітками чи з перлинками. Оберіть свій варіант! 

аксесуари до волосся тренд фото

#геометрія

Трикутники, круги, квадрати. Така от геометрія. Просто металеві, в срібному чи золотому варіанті, виглядають однаково круто. А може додати ще місяць? Такий виважений мінімалізм рекомендую всім модницям. 

аксесуари до волосся тренд фото

#колечка

Колечка в волоссі- це справді щось новеньке.Заплетіть їх в коси, підберіть блузу з відкритими плечима, джинсові шорти, грубі чоботи. І будете мати вигляд бохо-діви. Та й образ на наступну Коачеллу підбирати не прийдеться.

аксесуари до волосся тренд фото

#індійськапринцеса

А чому б не додати індійського колориту до вашого образу? Корону, ніби позичену в індійської принцеси, потрібно носити з королівською подачею. Для дня народження, весілля подруги  чи для вишуканого корпоративу? Для особливих подій-особливий аксесуар.  

аксесуари до волосся тренд фото

#бандана

Хочеться трішки року? До звичних джинсів, білої майки та косухи додайте ще бандану. І зав’яжіть в волосся. Що ще особливо класно,  бандану можна і на шию, і на сумку, і на руку. Надзвичайно універсальна річ.

аксесуари до волосся тренд фото
Share Button

Почитайте ще це:

Comments

comments