Денім- класика. Це правда. Але навіть класику можна освіжити і навіть до класики можна придумати тренди. Тож як правильно одягнути денім щоб підхопити хвилю трендів?

джинс тренд 2016

#кюлоти

 

Поговоримо про нашумівші кюлоти? Це практичний варіант. З денімових кюлотів варто розпочати знайомство з цими чудернацькими штанцями. Обирайте правильну довжину і посадку  і стрункий силует вам гарантовано.

кюлоти джинс
кюлоти тренд джинс
кюлоти

#комбінезони

Ефектний варіант- комбінезон на голе тіло. Актуальний варіант з кюлотами, спідницею-міді чи штанами-кльош. Якщо соромитеся, то беріть базову футболку чи поексперементуйте з принтами. Спробуйте ще повязати бандану на шию чи чокер.

джинс тренд 2016
тренд джинс 2016
денім тренд 2016

 

#НеобробленіКраї

З моди давно вийшла продуманість та акуратність образу. Для стильного образу варто цей образ чимось “зіпсувати”. Додати чогось неочікуваного та зовсім непродуманого. Прикладом є необроблені штанки джинсів. Хоча нашим бабусям буде важко звикнутися з такою неохайною деталею образу, рівно так само як з дирками на штанках, але це того варте. З торочок можна утворити навіть бахрому. Або спробуйте варіант з асиметричними штанками. І що найприємніше, таким чином прикрасити штанки можна навіть самостійно:)

тренд необроблені краї
джинс тренд
джинс тренд
тренд джинс 2016
тренд мода 2016
денім тренд
тренд 2016 мода

 

#вишивка

Довгий період часу будь-яка нашивка вважалася дурним тоном і привітом з 90-тих. Але 90-ті гучно повернулися з своєю еклектикою: чокери,  шнурівки, принт тай-дай, груба і рвана джинса і нашивки на ній. Проявіть фантазію: підіть в магазин швейної фурнітури, купіть нашивки в стилі діснеївської принцеси, чи перетворіть джинси на мрію 7-літнього хлопчика з тачками:) Або в масс-маркеті багато подібного можна знайти. Також акутальні нашивки в стилі етно.

тренд джинс
тренд джинс
total denim
тренд джинс
наліпки джинс
джинс тренд 2016 2017
джинс 2016
вишивка джинс

#totaldenim

Одягнутися з ніг до голови в денім? А чому б і ні? І важливо: різного кольору і різної товщини джинс можна і треба змішувати! Виглядає це дуже свіжо. 

total denim 2016 trend
total denim
total denim
total denim
total denim

#КреативнаСпина

Розмальовані “WOW”в стилі поп арт чи гламурним єдинорогом, з рожевими страусовими пір`ями чи різнокольоровою бахромою. Якщо ви творча натура, то прикрасьте самостійно куртку в стилі бойфренда. Увага до вашої персони в такій куртці вам гарантовано.

джинс тренд WOW
тренд джинс
бахрома джинс тренд
джинс тренд
куртка тренд
Share Button

Почитайте ще це:

Comments

comments