Цей колаж для мене особливо цінний- він був одним з перших, які я сама зліпила своїми руками. Він кривенький, але в ньому стільки спогадів.

Це був кінець 2015 року, коли я задумувала концепцію власного сайту. Я знала, що він буде яскравим, з квадратними колажами і я обов’язково буду писати про українську моду.

Я окрім традиційних тижнів моди Нью-Йорка, Лондона, Мілану, Парижу, дико чекала покази MBFW, UFW. Вони ближчі, і вони тільки прориваються на міжнародну арену. Так цікаво спостерігати за їхнім ростом. І я залишилася вірною собі. Я коли створювала програму для курсу СТИЛЬ,  ціле заняття присвятила саме українській моді, розказувала про їхні круті результати.

І улюбленицею була і є моя улюблена Катя Сільченко. Вона тільки починала свою кар’єру як дизайнер: це були віяння 60-тих, цікаві фактури з кольоровими пір’ями і хутром.  І вона так само фанатіє від яскравого кольору, як я. Мені хотілося (і досі хочеться) скупити кожну її колекцію. Мені здається, що якби я створювала колекції, вони виглядали б саме так.

Катя підросла, українська мода підросла, я підросла. А цей рожевий колаж буде завжди нагадувати про те, з чого все починалося.

І так,  про українську моду я тут теж буду писати. Будемо знайомитися з дизайнерами, колекціями і тримати кулачки за їхні нові досягнення.

Вже декілька днів поспіль я спостерігала за бумом в Інстаграмі- селфі з авторськими окулярами від Каті Сільченко. Схожі були в мого тата в гаражі- естетика зварювальних окулярів та вишукана естетика Каті- ох і стало цікаво мені було в чому тут сік.

Після показу The Coat все зразу стало зрозуміло-надихалася Катя післявоєнними роками. І тема показу- працююча жінка. Коробка з інструментами – як символ працюючої жінки.Зараз жінку за станком чи з інструментом зустрінеш. Але жінку, яка досі рушій прогресу- ось реальність 2018 року.

Також прослідковувалися елементи уніформи: джинсові кишені, склєні скотчем-замість топа, багато кишень(нагадує уніформу будівельника, в яких розкладають шурупи), а ще пояси слюсаря!!!
А у руках пастельні дрельки.
Гламурненько вийшло.

І, звичайно, кольорова гама-Катя Сільченко собі не зраджує. Любов з творчістю Каті в мене почалася і через тягу до кольороекспериментів. Ми у цьому сходимося.
А ще млію від таких елементів, як квіти з органзи(це новинка)  і від поясів(від квіткових в тон сукням до контрасних з цікавими шльовками). Деталі вирішують.

Улюблений образ:рожеве міні з довгим рукавом та об’ємною квіткою.

Сильна жінка у ніжній пастелі! – ось який образ сучасної жінки!
Катя Сільченко , браво!👏🏻♥️

Share Button

Почитайте ще це:

Comments

comments